MERK, SERIE, TYPE | : | QWIC MIRA TOUR Comfort -- Damesmodel |
MOTOR Bafang M420 | : | 80 Nm middenmotor met rotatie- en krachtsensor |
AANDRIJVING | : | Riemaandrijving/belt in plaats van fietsketting |
BEDIENING/DISPLAY | : | Bafang C18 Full colour LCD |
VERSNELLING | : | Naafversnelling 7-speed |
REMMEN | : | Schijfremmen hydraulisch |
BANDEN | : | Antilek |
KLEUR | : | Jet Black (ook in Dessert Copper) |
FRAMEMATEN | : | M (48 cm.), L (54 cm.) , XL (60 cm.) |
PRIJS Inclusief B.T.W. € | : | 3.699,00 met 756 Wh accu bereik gem. 120 km. |
**Er is ook een Mira Daily met 70 Nm Bafang middenmotor en fietsketting voor € 3.199,00
Zonder al te veel moeite maar toch op de fiets van A naar B koop dan een e-bike met een 80 Nm middenmotor zoals de Qwic MIRA Tour met kracht-en rotatiesensor, verschilt ten opzichte van de Mira Daily op enkele hoofdpunten zoals: geen fietsketting maar een aandrijfriem en geen 70 Nm maar een 80 Nm middenmotor.
De Qwic Mira Tour heeft een accu verwerkt in het fietsframe en toch een ruime en lage instap, een krachtige 756 Wh accu, de standaardgarantie termijn op frame, motor en accu is 2 jaar. De accu is gemakkelijk uit het fietsframe te verwijderen door middel van een lus.
Wilt u uw Qwic Mira Tour (of de Mira Daily met 80 Nm middenmotor) verzekeren dat kan bij ons met een ANWB/Unigarant fietsverzekering, of wilt u uw nieuwe e-bike financieren dat kan ook wij werken namelijk samen met Fietsflex.
Voor uitgebreide informatie en deskundig advies over de Qwic Mira Tour e-bike en wat de voordelen zijn van een 80Nm middenmotor met rotatie- en krachtsensor, aandrijfriem, etc. kom dan naar Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi) tel. 0481-464569
Om je advies op maat te kunnen bieden, is dit product alleen in onze winkel beschikbaar. Online bestellen is helaas niet mogelijk. Wel kunnen wij het product na betaling aan u versturen. Heeft u interesse? Kom langs in de winkel of neem contact met ons op en bel: 0481 - 464569 of gebruik het contactformulier.
€ 3.699,00
Voor de Qwic E-bike Mira Tour damesmodel in de kleur: Jet Black met een 80 Nm middenmotor met kracht- en rotatiesensor, accu verwerkt in het frame van de fiets, naafversnelling 7-speed en geen fietsketting maar een aandrijfriem (onderhoudsvriendelijk, soepel en stil) komt u naar Wheels2Drive Tweewielers uw Qwic dealer sinds 2012.
Voor reparatie, onderhoud van uw Qwic e-bike en een ANWB/Unigarant fietsverzekering.
De comfortabele Qwic Mira Tour is tegen meerprijs uit te rusten met een AXA Connect GPS-module, vermindert de kans op diefstal aanzienlijk via de AXA-IN app kun je eenvoudig je e-bike volgen.
De Mira Tour e-bike beschikt over een Full colour LCD display. Naast het bedienen van de e-bike, lees je in een duidelijk overzicht jouw tripinformatie af en maak je gebruik van uitgebreide functies.
Financieren kan ook wij werken namelijk samen met Fietsflex, zie onze website: www.wheels2drive.nl, home page/categorie: Qwic E-bikes/Financieren - Fietsflex.
Het team van Wheels2DriveTweewielers heet u van harte welkom aan de van der Mondeweg 87a te Haalderen (naast Aldi) bij Bemmel Open van: Dinsdag tot en met Zaterdag ----- Maandags gesloten
Stoer én Elektrisch de Yadea VOLTGUARD 45km p/u. scooter toch maar voor € 2.298,00!
Nu al te zien in onze winkel de nieuwe QWIC e-bikes in DENIM BLUE.
Omkeuren van uw snorscooter naar bromscooter, bel ons: 0481- 464569
Openingstijden: Dinsdag t/m. Vrijdag van: 9.00 - 12.30 uur en 13.30 uur - 18.00 uur
Zaterdag van: 9.00 - 15.00 uur en op Afspraak! Maandags gesloten
www.wheels2drive.nl Wheels2Drive Tweewielers zorgt dat u mobiel blijft!