MENU

×

Ook voor de Sym Fiddle II 50 cc. Scooter in de nieuwe kleur Steel Blue (staalblauw ) gaat u naar Wheels2Drive Tweewielers in Haalderen (naast Aldi) bij Ressen. De SYM Fiddle II wordt geleverd met een krachtige 4-takt motor en met een grote koplamp voor goed zicht. De Fiddle II heeft een breed, comfortabel zadel waaronder een grote hoeveelheid opbergruimte is verscholen. Deze scooter is enorm wendbaar en dat komt het rijplezier absoluut ten goede. De SYM Fiddle II is tevens uit te breiden met vele accessoires om zo nog meer jouw persoonlijke stijl aan deze scooter te geven. 

Voor meer informatie over alle SYM scooters gaat u naar Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87 a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi) bij  Ressen al 11 jaar dealer van SYM snor en brom scooters, dus ook voor de nieuwe Sym Fiddle II 4 takt Euro in de kleur Steel Blue (staalblauw) metallic, maar wij hebben in de winkel meerdere Sym 50 cc. scooters staan, zoals: de New Mio, de Jet 14, de Orbit II, de Fiddle III en de Symphony ST.

Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi) bij Ressen, bestaat al meer dan 11 jaar en is RWD erkend, wij zijn dealer van: SYM, KYMCO en PEUGEOT maar verkopen en repareren A-merken als PIAGGIO, VESPA, Derbi, Yamaha, hebben een grote voorraad originele merkonderdelen en accessoires van diverse merken scooters op voorraad, maar ook onderdelen van Malossi, Mokix, DMP, NGK, Dellorto, Yasuni, etc.

Wij richten ons op de hele regio, van Haalderen tot Arnhem, van Lent tot Nijmegen en Elst,en uiteraard alle plaatsen in deze driehoek, zoals: Huissen, Angeren, Gendt, Doornenburg, Driel,  Ressen, Zetten, etc. 

Het team van Wheels2Drive Tweewielers heet u van harte welkom in haar zaak in Haalderen bij Ressen of op haar website:    www.wheels2drive.nl    tel.: 0481-464569  Voor goed en deskundig advies.

Open van dinsdag tot en met zaterdag, vrijdag koopavond.

Maandags gesloten.